WSPÓŁPRACA – radca prawny

Magdalena Matyasik–Feluś

Absolwentka prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W 2002 r. z pozytywnym wynikiem złożyła egzamin sędziowski przy Sądzie Apelacyjnym w Katowicach. W latach 2003-2005 pracowała jako asesor komorniczy w Kancelarii Komorniczej Komornika Zdzisława Kruszewskiego przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa – Nowej w Krakowie. Od 2006 roku z powodzeniem prowadzi indywidualną praktykę radcy prawnego. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.

Specjalista w sprawach z zakresu prawa rodzinnego. Z sukcesami prowadzi sprawy o rozwód, ustalenie kontaktów oraz alimenty.

W swojej praktyce zawodowej z powodzeniem realizuje umiejętności nabyte podczas aplikacji sędziowskiej oraz pracy w charakterze asesora komorniczego.

W pracy kieruje się zasadami etyki radcy prawnego, indywidualnym podejściem do Klienta, profesjonalizmem i zaangażowaniem. Za wiedzę i rzetelność cieszy się szacunkiem i uznaniem Klientów oraz Współpracowników.

Prywatnie jest fanką literatury dotyczącej II wojny światowej oraz Opery Krakowskiej. Zwolenniczka zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej m. in. biegów na długie dystanse oraz wycieczek rowerowych.